1% PODATKU


Wystarczy wpisać w swój PIT nazwę Fundacja Dream Givers i nr KRS 0000265542

Duża cześć celów statutowych fundacji realizowana jest dzięki wpłatom z 1% podatku. Gorąco zachęcamy do wspierania nas w taki sposób i podarowania nam swojego 1%!


DAROWIZNY


Fundacja Dream Givers PKO Bank Polski S.A. Oddział 18 w Warszawie nr rachunku:
44 1440 1299 0000 0000 0537 3662

Darowizny to bardzo ważne środki finansowe pozyskiwane od osób fizycznych i prawnych przez cały rok. Dzięki nim możemy stale wspierać naszych podopiecznych w rozwijaniu ich talentów i umiejętności. Dziękujemy wszystkim dotychczasowym darczyńcom za okazaną pomoc.


PAYROLL


Jest to najwygodniejszy i najszybszy sposób regularnego wspierania Fundacji, ponieważ nie wymaga żadnych dodatkowych działań. Wszystkim zajmuje się księgowość firmy.


Na dodatek, jest to regularna forma wsparcia, która daje poczucie stabilności i pozwala Fundacji na lepsze zaplanowanie działań.


WOLONTARIAT


Wolontariusze dobrowolnie i bezpłatnie poświęcające swój czas, wykonują różnorodne czynności: od spraw typowo organizacyjnych po czynne realizowanie wybranych projektów. Serdecznie zapraszamy osoby twórcze, kreatywne, otwarte, chcące podzielić się swoim wolnym czasem.


Jako że Fundacja skupia się na Programie Stypendialnym, gorąco zapraszamy chętne osoby do podzielenia się swoją pasją ze stypendystami oraz grupy działające w ramach wolontariatu pracowniczego. Wspólne działanie na rzecz innych stwarza okazję do poznania się nawzajem od nowej – pozabiznesowej – strony oraz integracji pracowników wokół dobrych inicjatyw.